» Spolupráce a velkoodběr
Spolupráce a velkoodběr

 

Mám zájem o velkoodběr obrazů, jak mám postupovat a jak zjistím velkoobchodní ceny?

Pokud máte zájem o velkoodběr obrazů, je potřebné abyste kontaktovali naše obchodní oddělení e-mailem na [email protected] nebo telefonicky na mobilním čísle 0905 972 012. Následně Vás bude kontaktovat náš obchodní referent.Měl bych zájem o výměnu zpětných odkazů?

V takovém případě je třeba abyste kontaktovali naše obchodní oddělení emailem na [email protected] nebo telefonicky na mobilním čísle 0905 972 012. Následně Vás bude kontaktovat náš obchodní referent.Chtěl bych na Vaší stránce umístit reklamní baner. Jaké jsou podmínky?

Podmínky pro umístění reklamního baneru na naší stránce je třeba dohodnout s naším obchodním oddělením prostřednictvím e-mailu [email protected].Měl bych zájem o spolupráci. Na koho se mám v to věci obrátit?

V případě zájmu o spolupráci můžete kontaktovat naše obchododdělení e-mailem na [email protected] nebo telefonicky na mobilním čísle 0905 972 012.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NzEzYmQ2